ÜKY/D3 Serisi Kazanlar

Ürün No: D3 Serisi Kazanlar

Marka: ÜNMAK

ÜNMAK ÜKY/D kat kaloriferleri, odun ve kömür gibi katı yakıtları yakmaya uygun olup özellikle kazanı söndürmeden yastıklama yakmaya göre tasarlanmıştır. Boru yerine ısı transfer dilimleri kullanılarak kazan temizliğinin geç yapılması sağlanmıştır.
 
Üstün teknoloji ile üretilen ÜNMAK kat kaloriferleri TS EN 303-5 Standardında TSE ve CE belgeli üretimi ile benzerlerine göre daha uzun ömürlüdür. Özel 4 geçişli ısı transfer dilimleri ile istenilen ısıya kısa sürede ulaşarak rejime geçer. Bu özelliği ile yakıt tüketimi en aza indirilmiştir.
 
Modern dizayn edilmiş elektronik kumanda panosu ile kazanın tüm fonksiyonları otomatik olarak kontrol edilmektedir. 
 
Tam yanma: Özel dizayn edilmiş klepeli fan yardımıyla tam yanma sağlanmıştır. Kumanda panosu sayesinde ortam, ayarlanan sıcaklıkta sabit tutulur. Bu özelliği ile yakıt tüketimi ekonomik hale getirilmiştir. 
 
Yanmayı erteleme: Kazan hangi derecede olursa olsun dış hava sıcaklığının yüksek olması durumunda kumando panosundan kapatılabilir. Bu durumda fan ve klepenin kapanması ile, yanan yakıt kararacak ve yanma ertelenecektir. Panosundan açılarak tutuşturma gerekmeden yanmaya devam edecek ve istenen ısıya kısa sürede ulaşacaktır. ( yanma erteleme, kömür kalitesine göre 24 saate kadar yapılabilir ) 
 
Geniş ızgara yüzeyi ile yastıklama yakmaya (sürekli yakıt beslemeye) uygun olup, kazanı söndürmeden uzun süreli yanma sağlanmıştır. 
 
Kolay kullanımlı bir kat kaloriferi olup, geniş yakıt doldurma ve kül olma kapağı sayesinde, yakıt doldurma tutuşturma, yakıt ilave etme ve kül alma işlemleri kolayca yapılabilir, kül hareketli ve açılabilir ızgara ile geniş kül kovasına zahmetsiz ve tozumadan boşaltılabilir. 
 
Kazan temizliği: Özel ısı transfer dilimleri sayesinde daha geç yapılabilmektedir. Kazan çok kolay ve kısa sürede temizlenebilmektedir. 
 
Otomatik Stop Özelliği sayesinde, yakıt bitince fan ve sirkülasyon pompası otomatik olarak durmaktadır. Bu özelliği ile enerji tasarrufu sağlanmaktadır. 
 
Çevre dostu: Fondan gelen hava ile temiz ve dumansız yanma sağlanmıştır. Böylece çevreyi olumsuz etkileyen atıklar asgariye indirilmiştir. 
 
Uzaktan kumanda: Oda termostadı ilavesi ile ortam ısısı sabit tutulabilmektedir. Bu özelliği ile kazanın ısı kontrolünü uzaktan ayarlamak mümkündür. 
 
Boyler ilavesi ile sıcak su elde etme imkanına sahiptir. 
 
Yer kaplamaz: Genişliğinin az olması sayesinde dar girişli kazan dairelerine kolayca yerleştirilebilir. 
 
Garanti: ÜNMAK kat kaloriferleri üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. 
 
 
 

Dosya Eki
Uyarı! Bu üründe taksit seçeneği bulunmamaktadır.Yalnızca tek çekim veya havale yaparak bu ürünü satın alabilirsiniz.